top of page

 ВИСОТОРІЗИ STIHL 

Придбати бензинові та акумуляторні висоторізи тм. STIHL у Житомирі та Бердичеві.

  Бензинові та акумуляторні висоторізи Stihl. За допомогою висоторізів, робітники лісових господарств, комунальні служби, садівники доглядають за деревами. Як що треба видалити частину пошкодженої буревієм крони, обрізати хвору чи засохлу гілку на висоті, тут на допомогу приходить цей пристрій. Велика швидкість обертання ріжучої частини, дозволяє відпилювати як тонкі, так і грубші гілки.

За своїм принципом роботи висоторізи поділяються на:

 - бензинові висоторізи Stihl;

 - акумуляторні висоторізи Stihl;

Купуючи бензиновий чи акумуляторний висоторіз тм. Stihl у магазинах "Господар" та "Інструментал" у Житомирі та Бердичеві - ви гарантовано отримуєте оригінальну та якісну продукцію тм. Stihl з гарантією від виробника, та сервісним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах по всій країні.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи садове обладнання тм. Stihl (Штиль) загалом, та висоторізи зокрема, у наших магазинах "Інструментал" та "Господар", у Житомирі та Бердичеві, Ви сміливо можете розраховувати на його довгу та надійну роботу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page