top of page

МОТОПОМПА STIHL

Тень на стене

Мотопомпа Stihl. Компанія Stihl виготовляє мотопомпи, які продуктивно працюють у будь-яких умовах. Їх конструкція компактна і дуже ретельно продумана. Міцна металева рама об'єднує дві основні складові частини: насос та двигун із баком для палива. Рама - служить захистом від ударів, додає міцності та стійкості при транспортуванні та установці, забезпечує комфортне перенесення.

На вході насосу завжди встановлюється фільтр, який затримує частинки бруду. Підготовка мотопомпи Stihl до роботи нескладна – треба підключити шланги за допомогою конекторів, залити невелику кількість води і увімкнути агрегат.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете бензинові мотопомпи Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page