top of page

Придбати садовий інструмент тм. Oleo-Mac у Житомирі та Бердичеві у офіційного дилера.

Переваги садово-паркової техніки та інструменту  Oleo-Mac.

Emak є італійським виробником і дистриб'ютором машин, компонентів і аксесуарів для садівництва, сільського господарства, лісового господарства та промисловості. Бренди Emak: Efco, Oleo-Mac, Bertolini та Nibbi.

  Асортимент продукції включає понад 250 моделей ланцюгових мотопил, генераторів, газонокосарок, садових тракторів, сінокосарок, кущорізів, роторних фрез, культиваторів, повітродувок, комбісистеми, косарок, транспортерів та подібної продукції.

​  Emak була зареєстрована в 1992 році в результаті злиття Oleo-Mac і Efco, двох компаній, що спеціалізуються на виробництві садових і лісових машин, обидві з яких були активні з 1970-х років у провінції Реджо-Емілія (Італія). Поєднання виробничих та управлінських ресурсів двох компаній дозволило новому промисловому гіганту досягти конкурентоспроможної позиції на міжнародному ринку.

  Сьогодні Промислова Группа Emak має чотири виробничі підприємства (в Італії) і сім філій у Франції, Великобританії, Іспанії, Польщі, Україні, Китаї та Бразилії. На ці ринки припадає більше половини загального обороту Групи з більш ніж 5000 дилерами, які обслуговуються безпосередньо оригінальною продукцією.

Переваги наших магазинів "Мікс - Інструмент" та "Інструментал".

Наш магазин "Мікс-Інструмент" є сертифікованим офіційним дилером продукції італійського бренду Oleo-Mac, наша компанія представляє широку лінійку електро-, бензо-, та акумуляторного інструменту  Oleo-Mac та садової техніки цієї торгової марки, на привабливих для кінцевого споживача умовах. Купуючи інструменти італійського бренду Oleo-Mac в одному з наших магазинів "Мікс - Інструмент" або "Інструментал", у Житомирі чи Бердичеві - Ви отримуєте безліч переваг:

Фахівці нашої компанії ретельно стежать за асортиментом, регулярно поповнюючи його всіма новинками, що випускаються під тм. Oleo-Mac, з якими можна ознайомитись у рекламних проспектах та каталозі продукції.

Купуючи інструмент тм. Oleo-Mac у магазинах "Інструментал" та "Мікс-Інструмент" у Житомирі та Бердичеві, не сумнівайтеся у його надійності та довговічності. Можете бути впевнені - він прослужить довгі роки.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page