top of page

  Аксесуари тм Milwaukee дозволяють покращити умови праці на виробництві, зробити їх більш комфортними та безпечними. Впорядкувати робочий інструмент під час транспортування та зберігання за допомогою зручних кейсів та валіз. Акумулятори та енергокомплекти, зарядні пристрої та перехідники, засоби індивідуального захисту та аксесуари для перфораторів - це далеко не повний перелік виробів компанії Milwaukee, який ви знайдете в цьому розділі. Варто додати, що на приклад, акумуляторні куртки, як і вся продукція тм Milwaukee, виготовлена за високими стандартами якості, які дозволяють тм Milwaukee успішно конкурувати на ринку зі світовими виробниками електро- та акумуляторного інструменту.

  В магазині електроінструменту "Мікс-інструмент", офіційного дилера тм Milwaukee у Житомирі, ви зможете придбати аксесуари тм Milwaukee за вигідною ціною. 

Магазин інструменту "Мікс-Інструмент" офіційний дилер ТМ Milwaukee в Житомирі та Житомирській області.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 175 48 42 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page