top of page

СЕКАТОР STIHL

Тень на стене

Акумуляторний секатор Stihl. З настанням весни - розпочинається сезон активних садових робіт. І на допомогу садівникам приходить надійний садовий секатор, який забезпечить легкий зріз, а крім цього, він зручний і економить ваші зусилля. Беззаперечною перевагою цього інструменту перед його механічними родичами є суттєва економія людських зусиль, при видаленні пагонів дерев, особливо сухих. Принцип роботи цього інструменту дуже простий: оператору достатньо привести в дію механізм на корпусі і леза зімкнуться самі. 
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете акумуляторний секатор Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page