top of page

МОТОРІЗ STIHL

Тень на стене

Моторіз Stihl (він же бензоріз) - це компактна циркулярна пила, яка оснащена спеціальним диском із ріжучою кромкою. Мотріз працює за допомогою бензинового чи електродвигуна. Бензорізи здатні виконувати різання металу, каменю, бетону тощо. Завдяки своїм характеристикам, бензорізи мають широке застосування на будівництві. У даний час є незамінним інструментом під час ремонту доріг у Житомирі та Бердичеві. Автономність - це основна перевага цього інструменту. Його використання можливе у будь-якому місці, навіть вдалині від населених пунктів. Для безперебійної роботи моторіза, потрібна лише достатня кількість палива у бачку, або (якщо у вас акумуляторний моторіз) достатня кількість заряджених акумуляторів.

  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете мото - бензорізи Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page