top of page

МОТОБУР STIHL

Тень на стене

Мотобур Stihl. Мотобури – це спеціалізовані інструменти, призначені для буріння отворів у грунті. Вони дуже потужні та продуктивні. Зазвичай працюють від бензинового двигуна. Цей агрегат стане у нагоді під час проведення робіт на садовій ділянці та на будівництві. Мотобур Stihl потрібен як для професійних будівельників, так і для домашніх робіт: це або земляні роботи, або для побутових господарських робіт. Мотобур Stihl завжди є у комплекті виїзних бригад, які встановлюють електричні та телекомунікаційні опори. Цей потужний агрегат однаково ефективно працює як із м'яким, так і з щільним грунтом.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете бензинові мотобури Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page