top of page

МОТОКОСИ STIHL 

Придбати бензинові, електричні та акумуляторні мотокоси тм. STIHL у Житомирі

  Майже протягом усього року актуальним питанням (окрім, хіба що зими) постає прибирання прибудинкової території від порослої трави та чагарників. В першу чергу, це стосується господарів, які мешкають у приватних будинках. Щоб навести лад у своєму дворі - у нагоді стануть мотокоси виробництва компанії Stihl. За допомогою бензинових, електричних та акумуляторних мотокос, територія вашої садиби постійно виглядатиме охайною. У Житомирі та Бердичеві, дилери тм. Stihl (Штіль), магазини інструменту Інструментал та Господар, пропонують великий асортимент оригінального садового обладнання у Житомирі, включно з мото та електрокосами виробництва компанії Stihl (Штіль). Ласкаво просимо.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи інструмент тм. Stihl (Штиль) у магазинах "Інструментал" та "Господар" у Житомирі та Бердичеві, можете розраховувати на його надійну та довгу службу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page