top of page

БЕНЗИНОВА МОТОКОСА, КУЩОРІЗ ТА ТРИМЕР STIHL

Тень на стене

Бензинові мотокоси, кущорізи та тримери Stihl. Придбати бензинову косу, або кущоріз тм. Stihl в Житомирі для обробки присадибної ділянки, або ж для професійної діяльності, Ви завжди можете завітавши до наших магазинів "Господар" чи "Інструментал". При покупці бензокоси звертайте увагу на діаметр косильної головки. Адже від цього залежить потужність інструменту. Потрібно також зазначити, що косильна гарнітура, що безпосередньо здійснює косіння трави, може бути різної товщини. Від цього залежить можливість бензокоси Stihl проводити косіння як молодої трави, так і чагарника та молодих паростків дерев.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете бензинові мотокоси, кущорізи та тримери
 Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page