top of page

Придбати інструмент тм. STIHL у Житомирі та Бердичеві

Переваги садово-паркової техніки та інструменту Stihl.

Інструмент тм. Stihl в Україні займає провідні позиції з продажу, в порівнянні з конкурентними товарами інших виробників. Покупці вибирають німецькі електро- та бензоінструменти за наступними показниками:

При створенні моделей інструменту Stihl, німецькі інженери беруть до уваги всі аспекти роботи з ним. Компанія робить акценти на ефективність, безпеку, зручність і високу продуктивність інструментів та садової техніки Stihl.

Переваги наших магазинів "Інструментал" та "Господар".

Ми є сертифікованим офіційним дилером продукції німецького бренду Stihl, наша компанія представляє всю лінійку електро-, бензо-, та акумуляторного інструменту Stihl та садової техніки цієї торгової марки, на дуже привабливих умовах. Купуючи інструменти німецького бренду Stihl в одному з наших магазинів "Мікс - інструмент", "Інструментал" чи "Господар", у Житомирі чи Бердичеві - Ви отримуєте безліч переваг:

Фахівці нашої компанії ретельно стежать за асортиментом, регулярно поповнюючи його всіма новинками, що випускаються під виробничою маркою Stihl, з якими можна ознайомитись у рекламних проспектах та каталозі продукції.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи інструмент тм. Stihl (Штиль) у магазинах "Інструментал" та "Господар" у Житомирі та Бердичеві, можете бути впевнені у його надійності та довговічності

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page