top of page

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ STIHL

Тень на стене

Сувенірна продукція від STIHL - це не лише спосіб виявити підтримку бренду, але і практичні предмети, що можуть стати корисними у побуті або на роботі. Вона включає в себе різноманітні предмети, такі як брелоки, футболки, кепки, посуд, а також практичні інструменти, наприклад, мультитули, ножі та ліхтарики. Логотип компанії зазвичай прикрашає ці товари, що можуть бути популярними серед шанувальників бренду та фахівців у галузі лісового та садового господарства. 

  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете великий вибір сувенірної продукції Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page