top of page
Тень на стене

Високоякісний інструмент, від офіційного дилера тм. Makita, Stihl, Oleo-Mac, King Tony, Würth та Milwaukee у Житомирі та області.

Вітаємо Вас на сайті інтернет - магазину "МІКС - ІНСТРУМЕНТ" 

mix-instrument.com
 

Клієнтам нашого магазину, покупцям не тільки Житомира чи Бердичева, а загалом - українцям, ми пропонуємо придбати виключно оригінальний інструмент від тм. Stihl, Makita, Würth, King Tony, Oleo-Mac та Milwaukee, для будівництва та ремонту. Окрім цього ви можете придбати супутнє обладнання та запчастини. 
Наш магазин завжди має в наявності широкий асортимент продукції, а власний склад У Житомирі, дозволяє нам досить оперативно доставляти замовлення нашим клієнтам.

​ Оберіть свій інструмент саме у нас, а ми подбаємо, щоб Ви отримали те, що шукаєте. Наші консультанти допоможуть Вам зорієнтуватись у величезній кількості пропозицій, спираючись на Ваші потреби. Нехай перебування на сторінках нашого сайту буде для Вас приємним, та корисним. Для зручності - користуйтеся фільтром. Як що раптом Ви не знайшли те, що шукали - зв'яжіться з нами у зручний Вам спосіб, сподіваємось ми зможемо допомогти. Вдалих Вам покупок. 

Обери свій інструмент на сайті інтернет - магазину "МІКС - ІНСТРУМЕНТ"