top of page

АКСЕСУАРИ 

Придбати якісні аксесуари STIHL у Житомирі.

  У розділі "Аксесуари Stihl" ми поєднали аксесуари для акумуляторного інструменту Stihl, аксесуари для мінімийок, аксесуари для мотопил Stihl, аксесуари для мотокіс та тримерів Stihl. Акумулятори Stihl, ємності для паливно-мастильних матеріалів, аксесуари для культиваторів, заточне приладдя Stihl та зарядні пристрої - всі вони виготовлені з якісних матеріалів та компонентів, та розраховані на тривалий термін експлуатації. Завжди в наявності аксесуари для пилососів, та аксесуари для обприскувачів.

  Засоби індивідуального захисту Stihl також надійні та довговічні, як то куртки, рукавички, захисні окуляри чи будь-яке інше захисне спорядження від відомого виробника забезпечать комфортні, а головне безпечні та зручні умови праці. Вони випускаються у різних розмірах для користувачів з будь-якою статурою. 

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи Аксесуари тм. Stihl (Штіль) у наших магазинах "Інструментал" та "Господар", у Житомирі та Бердичеві, можете сміливо розраховувати на його надійну та довгу службу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page