top of page

РУЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ STIHL

Тень на стене

Ручний інструмент Stihl. Складно уявити сучасне домашнє господарство без якісного ручного інструменту. Компанія Stihl (Штіль) постачає на вітчизняний ринок високоякісний інструмент світового рівня. Довговічні та надійні сокири, колуни, секатори, пилки і багато іншого від торгівельної марки STIHL Ви знайдете в каталозі наших магазинів «Господар» та "Інструментал", офіційного представника всесвітньо відомого німецького бренду в Україні.

Переваги ручного інструменту STIHL

Споживачі цінують довговічність, продуктивність і широкий функціонал продукції STIHL.

Ручний інструмент для садових і лісогосподарських робіт від німецького виробника - це класика, доповнена можливостями сучасного виробництва:

  • міцна сталь, здатна витримати зіткнення з будь-якими перешкодами;

  • якісна заточка ріжучих деталей, що дозволяє легко робити зруби, розпили і зрізи по дереву;

  • ергономічне виконання, що забезпечує комфорт при роботі;

  • широкий асортимент дозволяє вибрати професійний інструмент "Штиль" для комплексних садових і лісогосподарських робіт;

  • безкомпромісна якість, гарантована репутацією виробника і суворим дотриманням всіх норм та технологічних процесів під час виробництва.

Робота приносить радість тоді, якщо у Ваших руках все йде так, як Ви задумали. З садовим інструментом STIHL Ваша ділянка буде доглянута, і будь-яка справа - ніколи не перетвореться у невирішальну проблему! Дозвольте собі насолоджуватися роботою, тримаючи у своїх руках кращий німецький інструмент від тм. Stihl!


  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете ручний інструмент Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!