top of page

Придбати інстумент Makita у Житомирі та Бердичеві

   Makita - провідний виробник електроінструменту у світі. Завдяки 100-річному досвіду, продукцію цього бренду цінують у всьому світі як за продуктивність, так і за якість.

 

Ключем до світового успіху TM Makita є постійне прагнення до інновацій у виробництві своєї продукції - мережевого та акумуляторного електроінструменту, Від рішень безпеки, таких як AVT і видалення пилу, до технології літій-іонних акумуляторів, зарядних пристроїв та іншого обладнання - Makita завжди знаходиться в авангарді інноваційних розробок.

   Все це стало можливим завдяки спеціальному центру досліджень і розробок, який знаходиться в Японії, де інженери наполегливо працюють, щоб постійно вдосконалювати продукцію TM MAKITA в усіх аспектах, від споживання енергії до ергономічного дизайну та функцій.

   Контроль якості TM MAKITA перевіряє кожен інструмент, який залишає виробничі підприємства. Ніщо не залишається неперевіреним! Тільки на двигунах садово-паркової техніки контроль якості TM MAKITA проводить 19 тестів! А аксесуари Макіта та витратні матеріали - виготовляються з кращих матеріалів і мають оптимальне співвідношення ціна-якість. Про все це більш докладно ви можете поцікавитись, переглянувши каталоги Makita.

  Коли ви купуєте інструмент tm. Makita у Житомирі чи Бердичеві у офіційного дилера makita магазині інструменту "Мікс Інструмент", можете сміливо розраховувати на його довгу та продуктивну роботу! 

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page