top of page

ІНСТРУМЕНТ ТОРГІВЕЛЬНОЇ МАРКИ MAKITA

   Makita - провідний виробник електроінструменту у світі. Завдяки 100-річному досвіду, продукцію цього бренду цінують у всьому світі як за продуктивність, так і за якість.

 

Ключем до світового успіху tm. Makita є постійне прагнення до інновацій у виробництві своєї продукції. Від рішень безпеки, таких як AVT і видалення пилу, до технології літій-іонних акумуляторів і зарядних пристроїв - Makita завжди знаходиться в авангарді інноваційних розробок.

   Все це стало можливим завдяки спеціальному центру досліджень і розробок, який знаходиться в Японії, де інженери наполегливо працюють, щоб постійно вдосконалювати продукцію tm. MAKITA в усіх аспектах, від споживання енергії до ергономічного дизайну та функцій.

   Контроль якості tm. MAKITA перевіряє кожен інструмент, який залишає виробничі підприємства. Ніщо не залишається неперевіреним! Тільки на двигунах садово-паркової техніки контроль якості tm. MAKITA проводить 19 тестів! А аксесуари Макіта - виготовляються з кращих матеріалів і мають оптимальне співвідношення ціна-якість. Про все це більш докладно ви можете поцікавитись, переглянувши каталоги Makita.

  Коли ви купуєте інструмент tm. Makita, можете сміливо розраховувати на його довгу та продуктивну роботу! 

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page