top of page

 ГАЗОНОКОСАРКИ STIHL 

Придбати бензинові, електричні, акумуляторні косарки, роботи, та трактори - косарки тм. STIHL у Житомирі

 Надійні і маневрені газонокосарки тм. STIHL використовують всюди, де є потреба у скошуванні трави, та прибирання газону. Ручні газонокосарки STIHL відрізняє простота обслуговування, висока продуктивність скошування і збирання трави. За своїм принципом роботи вони поділяються на наступні класи:

 - бензинові газонокосарки Stihl;

 - електричні газонокосарки Stihl;

 - акумуляторні газонокосарки Stihl;

 - роботи - газонокосарки Stihl;

 - трактори - газонокосарки Stihl;

Купуючи газонокосарки Stihl у магазинах "Господар" та "Інструментал" у Житомирі та Бердичеві - ви отримуєте оригінальну продукцію Stihl з гарантією, та сервісним обслуговуванням.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи садове обладнання тм. Stihl (Штіль) у наших магазинах "Інструментал" та "Господар", у Житомирі та Бердичеві, можете сміливо розраховувати на його надійну та довгу службу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page