top of page

БЕНЗИНОВА ГАЗОНОКОСАРКА STIHL

Тень на стене

Газонокосарка бензинова Stihl. Компанія Stihl пропонує своїм клієнтам для догляду за прибудинковою територією різні варіанти косильного обладнання. Бензинові газонокосарки відрізняються за вагою, потужністю, ємністю трав'янного бункера та іншими параметрами. Менеджери у магазинах "Інструментал", та "Господар" у Житомирі та Бердичеві допоможуть Вам обрати саме ту модель бензинової косарки Stihl, яка прослужить Вам довгий час. Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page