top of page

БЕНЗИНОВИЙ КУЛЬТИВАТОР STIHL

Тень на стене

Бензинові культиватори Stihl. Культиватор Stihl - з його допомогою виконується оранка грунту, подрібнення брил, розпушування ґрунів, знищення бур'янів, внесення добрив. Говорячи простою мовою, цей агрегат здатний замінити лопату, та істотно полегшити працю людини на земельній ділянці. Бензинові культиватори Stihl відзначаються мобільністю і великою потужністю. Вони здатні пропрацювати ділянку будь-якого розміру, і при цьому є достатньо економічними, та малошумними.

В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал", офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете бензинові культиватори тм. Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page