top of page

ЛАНЦЮГОВІ ПИЛИ STIHL 

Придбати ланцюгові пили тм. STIHL у Житомирі

При зростанні моди на доглянуті садочки та акуратні кущі і дерева на присадибній ділянці, мабуть чи не кожен господар замислювався: “А як домогтися такого результату?”. Також, певно, у кожного дбайливого господаря закрадалися думки, що в господарстві просто необхідна якісна та надійна мотопила. І тут вже відповідь на обидва питання буде лише одна - це має бути пила Штіль. Чи то у Вас бензопила Штіль, чи то електрична чи акумуляторна пила Stihl - будьте впевнені, це саме той інструмент, який не підведе в найвідповідальніший момент і який не залишає сумнівів у тому, яка найкраща марка в цій сфері.

В двух словах - це німецька якість.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи інструмент тм. Stihl (Штиль) у магазинах "Інструментал" та "Господар" у Житомирі та Бердичеві, можете бути впевнені у його надійності та довговічності

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page