top of page

БЕНЗИНОВА ЛАНЦЮГОВА ПИЛА STIHL

Тень на стене

Ланцюгова бензопила Stihl. Якщо Ви вже точно впевнені у бажанні купити у Житомирі чи Бердичеві бензопилу Stihl, залишилось обрати модель. А тут є над чим замислитись, адже бензопили Штіль представлені в широкому асортименті. Кожна модель відрізняється за масою технічних характеристик і серед них не важко розгубитись, хіба що, тільки професіонал зможе дати Вам цінну пораду, а саме - основними критеріями, по яким потрібно вибрати бензопилу, ідеальну саме для вас, є:

  • вага;

  • потужність;

  • довжина шини;

Всі Інші ж характеристики напряму просто залежать від цих трьох, а особливо, від потужності.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете ланцюгову бензопилу Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page