top of page
покупка у Житомирі та Бердичеві Інструменту Stihl
193х84_LOGO_Stihl

КАТАЛОГИ ТА РЕКЛАМНІ ПРОСПЕКТИ STIHL

 На цій сторінці Ви можете ознайомитися з новинками продукції тм. Stihl, які найближчим часом з'являться у продажу національної дилерської мережі в наших магазинах "Інструментал" та "Господар" у Житомирі та Бердичеві. Дізнатися про технічні характеристики продукції, ії особливості, умови зберігання, догляду та експлуатації. Зробіть свій вибір вже сьогодні!

Зробіть свій вибір на користь продукції тм. STIHL - світового лідера у виготовленні інструментів та обладнання для саду та лісу у Житомирі та Бердичеві.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи садове обладнання тм. Stihl (Штіль) у наших магазинах "Інструментал" та "Господар", у Житомирі та Бердичеві, Ви точно можете розраховувати на його надійну роботу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page