top of page

ОБЛАДНАННЯ ТА ПРИЛАДИ

  Обладнання та прилади тм Milwaukee використовується майстрами у різних галузях по всьому світу. Воно полегшує умови праці, допомагає провести точне вимірювання температур та вимірювання на об'єктах будівництва, забезпечує автономним живленням та світлом, і оскільки обладнання тм Milwaukee виготовлено за найвищими стандартами якості - воно надійно служить своїм господарям довгі роки. Це акумуляторні насоси для води, машини для прочистки трубкомпресори, вакуумні насоси та генератори, акумуляторні ліхтарі, радіоприймачі, лазерні нівеліри та далекоміри, цифрові камери та вентилятори. Без цих речей, сучасних майстрів уявити просто неможливо.

  В магазині електроінструменту "Мікс-інструмент", офіційного дилера тм Milwaukee у Житомирі, ви зможете придбати обладнання тм Milwaukee за вигідною ціною. Також провести сервісне обслуговування вашого інструменту в нашому авторизованому сервісному центрі у Житомирі.  

Магазин інструменту "Мікс-Інструмент", офіційний дилер ТМ Milwaukee в Житомирі та Житомирській області.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 175 48 42 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page