top of page

Придбати інструмент Milwaukee у Житомирі та Бердичеві

Магазин інструменту "Мікс-Інструмент", офіційний дилер тм. Milwaukee у Житомирі та Бердичеві, пропонує оригінальний, якісний інструмент від американської компанії Milwaukee.

 Milwaukee – найбільший у галузі виробник та постачальник ручних електроінструментів, та приладдя класу Heavy Duty для робітників-професіоналів в усьому світі.


  Компанія Milwaukee (Мілуокі) була заснована А.Ф.Зібертом у 1924 році в місті Мілуокі, штат Вісконсін (Milwaukee, Wisconsin), з метою випуску першого полегшеного одноручного дриля категорії Heavy Duty, названого "Hole-Shooter".
  Починаючи з 1924 року, корпорація Milwaukee Electric Tool розвивається як виробник і постачальник професійних електроінструментів класу Heavy Duty.

  Сьогодні інструменти Milwaukee - це сотні найменувань (майже 4 000 витратних матеріалів та аксесуарів) та кілька тисяч патентів на винаходи, всі вони були зроблені на підставі побажань будівельників та майстрів. А.Ф. Зіберт з моменту заснування компанії збирав відгуки та побажання покупців. Усі вони лягали основою нових розробок компанії Milwaukee.

Усі представлені в каталозі товари, а це:

 - електричний інструмент;

 - акумуляторний інструмент;

 - обладнання та прилади Milwaukee;

 - витратні матеріали;

 - аксесуари та інформаційні матеріали;

пройшли сертифікацію та супроводжуються офіційною гарантією від виробника.

  Купуючи інструмент Milwaukee у Житомирі, у нашому інтернет - магазині "Мікс-Інструмент", ви можете розраховувати на гарантійний ремонт в нашому авторизованому сервісному центрі.

  Купуючи у Житомирі чи Бердичеві інструменти тм Milwaukee

 у офіційного дилера, магазині інструменту "Мікс-Інструмент",

можете бути впевнені - він служитиме довго! 

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page