top of page

FAQ

 • Я не знайшов те що шукав!
  Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 175 48 42 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!
 • Чи присутня безкоштовна доставка у вашому магазині?
  Так, безкоштовна доставка буде у випадку, якщо сума купівлі становитиме більше 6000 гривень.
 • Яку гарантію ви даєте на інструмент у разі купівлі?
  Гарантія на весь інструмент становить - 1 - 3 роки /в залежності від бренду/ на весь інструмент (виключення - акумуляторні ліхтарі), 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту. Усі положення про гарантію наведені у гарантійному талоні, який заповнюється менеджерами нашого магазину під час купівлі інструменту. Опціонально можливе подовження гарантійного терміну строком до трьох років. В даній сфері ми працюємо досить давно, та маємо в наявності кваліфікованих спеціалістів, обладнання, та власний склад запасних частин. Це дозволяє нам виконувати якісне обслуговування інструменту в самий короткий термін із гарантією на виконані роботи. тм. Stihl , тм. Oleo-Mac -гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування та ремонт інструменту. тм. Makita - постгарантійне сервісне обслуговування та ремонт інструменту.
 • Як я можу придбати інструменти тм. Stihl у вашому магазині?
  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. STIHL у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто офіційним дилером. Так, забороняється реалізація інструменту тм. STIHLl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками. Споживач може зробити замовлення на сайті та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера. Також офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. STIHL у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.
 • Я не довіряю (не вмію користуватись) оплатам на сайтах. Чи можу я замовити у вас товар післяплатою, і забрати його у відділені Нової Пошти?"
  Так, звичайно Ви можете замовити товар післяплатою. Про це Вам необхідно повідомити наших менеджерів під час оформлення Вашого замовлення. Ми відправимо його Вам у зручний для Вас спосіб.
 • Я мешкаю недалеко від Житомира. Чи можу я зробити замовлення на сайті, а за товаром приїхати особисто?"
  Так звичайно можете. Наша адреса указана на сайті: вулиця Святослава Ріхтера, 69 Житомир, Житомирська область. Україна 10001 Ласкаво просимо.
 • Коли термін гарантії закінчився, де можна відремонтувати мій інструмент, як що він зламається?"
  В нашому магазині працює авторизований Сервісний центр, тому він може безкоштовно обслужити Ваш гарантійний інструмент, а також зробити платний ремонт. Надіслати свій інструмент на сервіс дуже просто для цього достатньо: - упакувати інструмент, а у випадку з гарантійним інструментом вкласти гарантійний талон (талон повинен мати інформацію про продавця); - документ про реалізацію (товарний чек, видаткову накладну тощо); - коротко в письмовій формі вказати причину відправки у сервіс; Після отримання Вашого інструменту: - майстер проводить діагностику; - при виявленні несправності з вини заводу виробника інструмент ремонтується безоплатно; - у разі поломки інструменту через природне зношування або неправильну експлуатацію, після діагностики власнику озвучують вартість ремонту та можливу причину поломки (також Ви можете отримати консультацію по роботі з інструментом, щоб уникнути повторення поломки). Ремонт проводиться тільки після згоди та оплати власника інструменту (доставка у всіх випадках ремонту оплачується власником інструменту). тм. Stihl , тм. Oleo-Mac -гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування та ремонт інструменту. тм. Makita -постгарантійне сервісне обслуговування та ремонт інструменту.
 • Чи насправді інструмент у вашому магазині оригінальний?
  Магазин Мікс-інструмент - є офіційним дилером торгівельних марок Makita, Würth та Milwaukee у Житомирі та Житомирській області. І як офіційні дилери ми гарантуємо своїм клієнтам, що купуючи у нас інструменти будь-якої з цих торгівельних марок ви купуєте виключно оригінальний інструмент Makita, Würth чи Milwaukee.
bottom of page