top of page

Мережевий електроінструмент тм. Makita.
Придбати мережевий електроінструмент макіта у Житомирі, пропонує магазин електроінструменту "Мікс - інструмент", офіційний дилер тм. Makita в Україні.

  • Мережевий стаціонарний та переносний інструмент має більшу потужність, якщо порівнювати його з акумуляторним. Великий асортимент електроінструменту, представлений в магазині Мікс-Інструмент, офіційного дилеру тм Макіта в Житомирі, задовільнить як вимогливих професіоналів, так і любителів. Зокрема на сторінках нашого сайту ви знайдете: Кутові Шліфувальні Машини /болгарки/, пили, шурупокрути, штроборізи, мережеві фрезери та шліфмашини. Своїх нових господарів чекають рубанки та пилососи, перфоратори та міксери, промислові фени та ножиці по металу, мультитули, відбійні молотки, гайкокрути, дрилі та мережеві лобзики.

  • Звертаємо вашу увагу, що будь-який інструмент потребує періодичного "відпочинку" у процесі роботи. Незалежно від класу та виробника, не варто про це забувати та не слід "перевіряти" електродвигун на міцність. Для інтенсивного використання слід вибирати електроінструмент із високою потужністю. Для домашнього використання (побутових потреб) краще зупинити свій вибір на інструментах середньої та малої потужності. Це відразу позначиться на вазі виробу. При експлуатації – це один із вагомих показників.

  • Мінусом дротового інструменту завжди був короткий дріт живлення, тому для продуктивної роботи доводиться використовувати перенесення. Це не завжди зручно та практично. Крім того, працюючи на висоті, доводиться постійно контролювати напрямок дротів, щоб не заплутатися. Особливу увагу потрібно приділяти елементам електромережі (розетці, виделки...), якщо ви працюєте у приміщеннях із підвищеною вологістю.

  • Пам'ятайте: якість виконаних робіт, і термін служби вашого інструменту залежить від дотримання правил експлуатації та відповідного догляду (чистка, змащування, умови зберігання).

  • Не можна сказати, що мережевий інструмент кращий за акумуляторний або навпаки, адже для кожної ремонтної ситуації потрібен окремий підхід і ретельне вивчення умов і вимог до робочих процесів. Вибір за вами!

Магазин інструменту "Мікс-Інструмент" офіційний дилер ТМ МАКІТА в Житомирі та
Житомирській області.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 175 48 42 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page