top of page

ЕЛЕКТРИЧНА ЛАНЦЮГОВА ПИЛА STIHL

Тень на стене

Ланцюгова електропила Stihl. Електричні пили Stihl  - безшумні, потужні та екологічні. Вони ідеально підходять для використання навіть у закритих приміщеннях. Великим плюсом електричних ланцюгових пилок Stihl є їх екологічність. Завдяки використанню в якості живлення електроенергії, цей інструмент не забруднює довкілля. Мінусом такої електропили є її залежність від наявності  електричної мережі. Слід зауважити, що потужніть електропил дещо нижче, ніж аналогічних бензинових пилок Stihl. Проте вони не поступаються робочими якостями.

  Електропилу Stihl можна використовувати у приміщенні, при цьому не хвилюючись про забруднення довкілля, можете сміливо помайструвати в зимовий період у себе в гаражі або кімнаті.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете електричну ланцюгову пилу Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page