top of page

АКУМУЛЯТОРНА ЛАНЦЮГОВА ПИЛА STIHL

Тень на стене

Акумуляторна ланцюгова пила Stihl за кращими цінами у Житомирі. Акумуляторні пили STIHL із потужними та витривалими літій-іонними акумуляторами, та зносостійкими електродвигунами - майже не створюють шуму під час роботи. Дуже тихі й вкрай екологічно чисті інструменти класу 36В. відмінно підходять для роботи навіть в закритих приміщеннях, наприклад у гаражі, або майстерні. Відсутність кабелю живлення - ще одна велика перевага акмуляторної пилки Stihl. Це дозволяє працювати у будь-якому куточку Вашого саду, під час догляду за деревами, або при заготівлі дров.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете акумуляторні ланцюгові пили Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page