top of page

АКСЕСУАРИ ДЛЯ МОТОКІС ТА ТРИМЕРІВ STIHL

Тень на стене

Аксесуари для тримерів та мотокіс Stihl. Аксесуари для тримерів та мотокіс від тм. Stihl дозволяють працювати впевнено та ефективно. Використовуючи ремені для мотокоси, оператор під час роботи значно знижує навантаження на руки та спину, що сприяє комфортній праці. Де-які аксесуари, значно розширюють функціонал обладнання, наприклад як от насадка-грунтофреза BF для мотокос Stihl.

  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете аксесуари для тримерів та мотокіс Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page