top of page

АКСЕСУАРИ ДЛЯ АКУМУЛЯТОРНОГО
ІНСТРУМЕНТУ STIHL

Тень на стене

Аксесуари для акумуляторного інструменту Stihl. В цьому розділі ми зібрали обладнання та аксесуари, за допомогою яких Ваша робота з акумуляторною технікою та інструментами тм. Stihl стане більш комфортною, продуктивною та легшою. Всі аксесуари виготовляються з високоякісних матеріалів, а це гарантує їх тривалий термін використання навіть у важких умовах експлуатації, та під час серйозних навантажень.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете аксесуари для акумуляторного інструменту Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page