top of page

АКСЕСУАРИ ДЛЯ КУЛЬТИВАТОРІВ STIHL

Тень на стене

Аксесуари для культиваторів Stihl. Аксесуари для культиваторів значно розштрюють функціонал цього обладнання. За їх допомогою можливо збільшити тиск подрібнювальних ножів на ґрунт - це означає, що вам доведеться витрачати менше зусиль, аби обробляти ґрунт вашою садовою фрезою. Або за допомогою додаткового комплекту фрез можна збільшити ширину полоси ґрунту, яку обробляє за один раз Ваш культиватор. 
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете аксесуари для культиваторів Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page