top of page

БЕНЗИНОВИЙ АЕРАТОР STIHL

Тень на стене

Аератор бензиновий тм. Stihl. Аератори для газону із бензиновими двигунами відрізняє від своїх електричних аналогів підвищена потужність двигуна, а відтак можливість обробляти великі площі, які потребують обробки. Така автономна машина стане у нагоді на майданчиках, віддалених від будинку. Однієї заправки такого агрегату вистачає на довгий час інтенсивної роботи. Ціна бензинових моделей трохи вища за електричні аналоги, проте вони мають і збільшені можливості. 
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете бензинові аератори Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page