top of page

ЕЛЕКТРИЧНА КОСА ТА ТРИМЕР STIHL

Тень на стене

Електрична коса Stihl. Електричні коси доволі впевнено увійшли в життя кожного, хто піклується про свою домівку. Проте, кожного року розробляються все нові технології для такої, вже звичної кожному з нас, електричної коси. Електротример тм. Stihl сьогодні – це добрий вклад у своє майбутнє. Використовуючи прилади цього виду для підстригання газонів та прибудинкової території або саду, Ви не тільки робите їх гарними, в першу чергу Ви піклуєтесь про своє здоров’я, адже для роботи коса використовує електроенергію, та не шкодить довкіллю.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете електричні коси Stihl за кращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page