top of page

 АЕРАТОРИ, СКАРИФІКАТОРИ STIHL 

Придбати електричні, бензинові та акумуляторні аератори тм. STIHL у Житомирі та Бердичеві.

  Електричні, бензинові та акумуляторні аератори Stihl. Грунт, в силу природних явищ, має тенденцію поступово ущільнюватись. Твердий грунт заважає, та не дає можливості правильно розвиватися кореневій системі, тому часто з'являються купини та порожні місця, а трава чахне і має млявий вигляд. Аерація - це процес, який сприяє розпушуванню зпресованого грунту. А тому Аератори Stihl можна порівняти з їх ручним аналогом - звичайнісінькими граблями. Проводячи аерацію свого газону у Житомирі чи Бердичеві, Ви розпушуєте грунт, що дозволяє кореневій системі отримувати більше кисню, вологи та поживних речовин, а від так - це стимулює розвиток та здоров'я рослин. Аератор також "розчісує" газон, та видаляє сміття (відмерлу траву, опале листя, бур'ян), що сприяє оздоровленню вашого газону .

За своїм принципом роботи пилососи поділяються на:

 - електричні аератори Stihl;

 - бензинові аератори Stihl;

 - акумуляторні аератори Stihl;

Купуючи електричний, бензиновий чи акумуляторний аератор тм. Stihl у магазинах "Господар" та "Інструментал" у Житомирі та Бердичеві - ви гарантовано отримуєте оригінальну та якісну продукцію тм. Stihl з гарантією від виробника, та сервісним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах по всій країні.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи садове обладнання тм. Stihl (Штиль) загалом, та аератори зокрема, у наших магазинах "Інструментал" та "Господар", у Житомирі та Бердичеві, Ви сміливо можете розраховувати на його продуктивну та надійну роботу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page