top of page

 ПОВІТРОДУВКИ, САДОВІ ПИЛОСОСИ STIHL 

Придбати бензинові, електричні, акумуляторні повітродувки та садові пилососи тм. STIHL у Житомирі та Бердичеві.

  Повітродувки та садові пилососи Stihl. Протягом року постають питання з прибиранням на прибудинковій території у Житомирі та Бердичеві опалого листя восени, снігу взимку, обрізаного листя та дрібних гілочок живоплоту влітку. Саме для вирішеня цих питань - інженери компанії Stihl розробили  ці чудові пристрої для того, аби без особливих зусиль можна було за допомогою повітродувки чи садового пилососа очистити свою ділянку від опалого листя, чи випавшого снігу.

За своїм принципом роботи садові пилососи та повітродувки поділяються на:

 - бензинові повітродувки та садові пилососи Stihl;

 - електричні повітродувки та садові пилососи Stihl;

 - акумуляторні повітродувки та садові пилососи Stihl;

Купуючи повітродувки та садові пилососи тм. Stihl у магазинах "Господар" та "Інструментал" у Житомирі та Бердичеві - ви гарантовано отримуєте якісну, оригінальну продукцію Stihl з гарантією, та сервісним обслуговуванням в авторизованому сервісному центрі.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи садове обладнання тм. Stihl (Штиль) загалом, та повітродувки та садові пилососи зокрема у наших магазинах "Інструментал" та "Господар", у Житомирі та Бердичеві, можете сміливо розраховувати на його довговічну та надійну службу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page