top of page

 САДОВІ МОТОНОЖИЦІ STIHL 

Придбати бензинові, електричні, акумуляторні садові мотоножиці тм. STIHL у Житомирі та Бердичеві.

  Садові ножиці Stihl - така покупка особливо актуальна, коли Ваша садова, чи прибудинкова ділянка досить велика, а у Вас зовсім немає часу та бажання на багатогодинне підрівнювання чагарників та декоративних дерев. Класичними ручними садовими ножицями Ви будете виконувати цю роботу доволі довго, докладаючи чимало зусиль. Мотоножиці значно заощадять як Ваш час, так і Ваші сили.

  Впорядковуючи декоративні насадження, чагарники, зелені огорожі, Ви назавжди забудете про клопіт та незручність. Садові мотоножиці тм. Stihl є інструментом з довгим ножем, що приводиться в рух за допомогою бензинового або електричного двигуна. Ергономічні рукоятки дозволяють щільно утримувати інструмент у руках, лише спрямовуючи його ніж плавними рухами в потрібну сторону.

За своїм принципом роботи садові мотоножиці поділяються на:

 - бензинові садові ножиці Stihl;

 - електричні мотоножиці Stihl;

 - акумуляторні садові мотоножиці Stihl;

Купуючи мотоножиці тм. Stihl у магазинах "Господар" та "Інструментал" у Житомирі та Бердичеві - ви гарантовано отримуєте виключно оригінальну продукцію Stihl з гарантією, та сервісним обслуговуванням.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи садове обладнання тм. Stihl (Штиль) загалом, та садові ножиці зокрема у наших магазинах "Інструментал" та "Господар", у Житомирі та Бердичеві, можете сміливо розраховувати на його довгу та надійну службу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page