top of page

 САДОВІ ОБПРИСКУВАЧІ STIHL 

Придбати бензинові та ручні садові обприскувачі тм. STIHL у Житомирі та Бердичеві.

  Бензинові та ручні садові обприскувачі Stihl. З початком весни постає потреба у догляді за садом та городом. І якщо рослини на Вашій ділянці потребують захисту від шкідників - Вам просто не обійтися без обприскувача. Компанія Stihl подбала про те, щоб обприскувачі, які ви купуєте під торгівельною маркою Stihl, повністю відповідали тим вимогам, які висувають до них покупці. Вони легкі, надійні, прості у використанні і будуть служити Вам довгі роки.

За своїм принципом роботи садові обприскувачі поділяються на:

 - бензинові обприскувачі Stihl;

 - ручні, механічні садові обприскувачі Stihl;

Купуючи бензинові або ручні садові обприскувачі тм. Stihl у магазинах "Господар" та "Інструментал" у Житомирі та Бердичеві - ви гарантовано отримуєте якісну та оригінальну продукцію тм. Stihl з гарантією від виробника, та сервісним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи обладнання для саду тм. Stihl (Штиль) загалом, та садові обприскувачі зокрема у наших магазинах "Інструментал" та "Господар", у Житомирі та Бердичеві, Ви сміливо можете розраховувати на його довговічну та надійну службу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page