top of page

РУЧНИЙ ОБПРИСКУВАЧ STIHL

Тень на стене

Ручні садові обприскувачі Stihl. За допомогою садового обприскувача здійснюють догляд за рослинами, підвищуючи їх врожайність. Підживлюють листя і стебла рівномірним шаром спеціальних розчинів, що стимулює їх зростання та розвиток, а від так збільшення врожаю. Окрім того, за допомогою обприскувачів тм. Stihl, фермери знищують шкідників, які здатні пошкодити, чи навіть повністю ліквідувати посаджені культури, та звести нанівець всі зусилля садівників, та їх очікування на врожай.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете ручні садові обприскувачі Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page