top of page

 ПИЛОСОСИ STIHL 

Придбати електричні та акумуляторні пилососи тм. STIHL у Житомирі та Бердичеві.

  Електричні та акумуляторні пилососи Stihl. Представляти цей прилад немає потреби, адже всі користуються ним у побуті під час прибирання. Пилососи Stihl легкі, надійні, прості у використанні і будуть служити Вам довгі роки. Їх використовують для прибирання на будівельних майданчиках, адже вони мають високу потужність. Можуть сінхронізуватись з різним електроінструментом і вмикатися разом з ним. Різні моделі розраховані або на сухе, або і на сухе і на вологе прибирання.

За своїм принципом роботи пилососи поділяються на:

 - електричні пилососи Stihl;

 - акумуляторні пилососи Stihl;

Купуючи електричний чи акумуляторний пилосос тм. Stihl у магазинах "Господар" та "Інструментал" у Житомирі та Бердичеві - ви гарантовано отримуєте якісний та оригінальний продукт тм. Stihl з гарантією від виробника, та сервісним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах по всій країні.

Увага!!! Важливо!!! Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
  Так, забороняється реалізація інструменту тм. Stihl шляхом посилкової торгівлі, шляхом передачі інструменту кінцевому споживачеві кур'єрами, транспортними службами чи іншими посередниками.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині Офіційного дилера.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Купуючи обладнання тм. Stihl (Штиль) загалом, та пилососи зокрема, у наших магазинах "Інструментал" та "Господар", у Житомирі та Бердичеві, Ви сміливо можете розраховувати на його довгу та надійну роботу.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page