top of page

БЕНЗИНОВИЙ ВИСОТОРІЗ STIHL

Тень на стене

Бензиновий висоторіз Stihl. Висоторізи все більше і більше отримують прихільників на вітчизняному ринку серед садівників. У минуле відходять драбини та підручні засоби у вигляді сходів, підставок, тощо. З висоторізом досить висунути штангу і можна обрізати крону дерева, надати форму живоплоту, він зможе легко впоратися з великою кількістю дерев і великими за протяжністю чагарниками. А якщо врахувати збільшений моторесурс двигуна, то зрозуміло, що агрегат буде нести службу довгі роки. Як правило, бензинові мотори встановлюються на техніці професійного або напівпрофесійного класу. Хоча точно знайдуться ті, які із задоволенням придбають таку техніку для особистих потреб. 
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете бензиновий висоторіз Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page