top of page

АКУМУЛЯТОРНИЙ ВИСОТОРІЗ STIHL

Тень на стене

Акумуляторні висоторізи StihlЦе обладнання працює скрізь: йому не потрібно електроживлення від мережі. У Вас не плутаються під ногами електродроти. Окрім цього, акумуляторні висоторізи мають й інші переваги:

 - Не викидують у довкілля шкідливих речовин;

 - Не потребують специфічного обслуговування (лише підзаряджайте своєчасно АКБ, та доливайте мастило у картер);

 - Ще одна перевага акумуляторного висоторіза - він практично безшумний, на відміну від свого бензинового "родича".
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете акумуляторні висоторізи Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page