top of page

НОЖІ ДЛЯ МОТОКІС ТА КУЩОРІЗІВ STIHL

Тень на стене

Ножі для мотокоси та кущоріза Stihl. Диск /ніж/ріжуче полотно для мотокоси чи кущоріза - може стати альтернативою косильній головці з ліскою. Це дуже корисний аксесуар, який допоможе Вам впоратися з товстими стовбурами бур'янів або позбутися дрібного чагарника. Завдяки цьому невеличкому устаткуванню Ви зможете вирішити більш складніші завдання, ніж просто підрівняти краї свого газону.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете ножі для мотокоси та тримера Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page