top of page

НАПИЛКИ STIHL

Тень на стене

Напилки Stihl. Напилок - ручний інструмент, призначений для обробки виробів з різних матеріалів. Це металевий брусок певної форми і розміру. На його поверхні нанесені насічки, які формують безліч гострих зубців. Напилком обробляють різні металеві деталі, дерев'яні заготовки, пластик тощо. Якість напилка, його міцність та довговічність безпосередньо залежать від виробника. Для виготовлення своїх напилків компанія Stihl використовує високоякісну сталь. Він забезпечує точне і рівномірне точіння, що допомагає зберегти ефективність різання й продовжити термін служби мотопили.

  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете напилки Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page