top of page

МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ STIHL

Тень на стене

Мастильні матеріали Stihl. Аби Ваш інструмент від компанії Stihl служив вам довго, за ним необхідний догляд. Для двотактного двигуна важлива правильна пропорція мастила до пального. Що стосується чотиритактного двигуна -треба перевіряти рівень оливи у спеціальному відсіку інструменту та змінювати згідно регламенту. Періодично міняти мастило редуктора коси, мотопили, мотоножиць тощо. Компанія Stihl для таких цілей випускає на ринок різні види оливи, всі вони служать для того аби подовжити ефективну експлуатацію Вашого інструменту на довгі роки.

  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете мастильні матеріали Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page