top of page

МИЮЧІ ЗАСОБИ ТА ОЧИСНИКИ STIHL

Тень на стене

Миючі засоби та очисники Stihl. Завдяки миючим засобам та очисникам від компанії Stihl, ви легко зможете очистити від смол, мастила, бруду не тільки фільтр, ланцюг, ножі, або корпус свого інструменту. Використовуючі мийку високого тиску та миючі засоби Stihl Ви зможете видалити бруд з садової доріжки, фасаду будинку або зробити генеральне прибирання у Вашому автомобілі, як всередині, так і ззовні.  
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете миючі засоби та очисники Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page