top of page

  Основною перевагою акумуляторних шліфувальних машин тм Milwaukee є те, що, використувуючи акумуляторну шліфмашину, незалежно від її типу чи то полірувальна, вібраційна, ексцентрикова, стрічкова або ж пряма шліфмашина, майстер може працювати автономно, не обмежуючи свої пересування, та взагалі не звертаючи увагу на довжину дроту живлення. Акумуляторні шліфувальні машини Milwaukee компактні, ергономічні, вони широко застосовується для роботи в обмеженому просторі, де немає доступу до електроенергії. Акумуляторні шліфувальні машини  Milwaukee підходять для обробки металевих поверхонь, пластику або деревини, також допоможуть зчистити іржу.
  Обираючи акумуляторні шліфувальні машини Milwaukee, рекомендуємо звернути увагу на тип батареї. У більшості приладів зустрічаються сучасні літій-іонні батареї. Їхнім головним плюсом є відсутність пам'яті, завдяки цьому акумулятор можна заряджати, незалежно від стану заряду. Звертаємо вашу увагу на те, що один акумулятор Milwaukee працює з різними інструментами цього виробника, а це суттєва економія.

  В магазині електроінструменту "Мікс-інструмент", офіційного дилера тм Milwaukee у Житомирі, ви зможете придбати акумуляторні шліфувальні машини тм Milwaukee за вигідною ціною. Також провести сервісне обслуговування вашого інструменту в нашому авторизованому сервісному центрі.  

Магазин інструменту "Мікс-Інструмент" офіційний дилер ТМ Milwaukee в Житомирі та Житомирській області.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 175 48 42 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page