top of page

КОСИЛЬНІ ГОЛОВКИ STIHL

Тень на стене

Косильні головки Stihl. Всередені косильної головки знаходиться косильна струна, завдяки її обертанню, саме і відбувається процес скошування. Струна може подаватись автоматично, вручну чи напівавтоматично. В залежності від конструкції косильної головки, буде відрізнятися і її ціна. 

Ручні котушки:

Для подовження волосіні в таких головках потрібно призупинити роботу мотокоси та вручну витягнути кінці струни. Вони прості та надійні, що робить їх дуже популярними.

Автоматичні головки:

У такому варіанті косильна струна витягується самостійно, при зменшенні обертів двигуна та припиняє подаватися тоді, як тільки швидкість обертів двигуна збільшується.

Головки напівавтомат:

Косильна струна цих котушок подається при торканні їх поверхні землі та натисканні спеціальної кнопки, яка активує механізм. В цьому випадку не потрібно зупиняти двигун для регулювання довжини волосіні.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете косильні головки Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page