top of page

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПИЛОСОС STIHL

Тень на стене

Електричні пилососи Stihl. Зовні будівельні пилососи відрізняються від побутових наявністю додаткової розетки для підключення різного електроінструменту, габаритами, але у них схожа схема функціонування. Домашні пилососи можуть впоратися з незначним забрудненням, пилом чи дрібним сміттям. Та якщо таке побутове обладнання використовувати не за призначенням, а скажімо на будюмайданчику - то воно швидко вийде з ладу. Промислові пилососи розроблялись для усунення будівельних відходів. Такий пилосос складається з ударостійкого корпусу, має збільшений діаметр шлангу, збільшений об'єм ємності для збору сміття, і значно потужнішого двигуна.
  В наших магазинах інструменту "Господар" та "Інструментал" офіційного дилера тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві, ви знайдете електричні пилососи Stihl за найкращою ціною! Вдалих вам покупок!

Увага!!! Важливо!!!  Ми є офіційним, сертифікованим дилером тм. Stihl у Житомирі та Бердичеві й суворо дотримуємось політики компанії , яка категорично забороняє у будь-який спосіб продаж інструменту , який унеможливлює передачу інструменту кінцевому споживачеві особисто Офіційним дилером.
 
Покупець може зробити замовлення на сайті, та згодом особисто забрати замовлення у магазині 
"Господар" та "Інструментал", Офіційного дилера компанії Stihl у Житомирі та Бердичеві.
  Також Офіційний дилер власноруч здійснює доставку інструменту та обладнання тм. Stihl у межах міста Житомира та Бердичева , з оформленням  гарантійних документів та проведенням інструктажу фахівцем від Офіційного дилера за адресою кінцевого споживача.

Як що сталося так, що Ви не знайшли потрібного вам інструменту - зателефонуйте нам за номером +38 (098) 294 65 66 або напишіть нам mix.instrument21@gmail.com

Ми впевнені що зможемо Вам допомогти!

bottom of page